Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Землекористувачі Сватівської ОДПІ сплатили понад 5,9 млн. грн. плати за землю

“За 4 місяці 2015 року надходження плати за землю від платників Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів склали понад 5,9 млн. грн., що майже на 1,7 млн.грн. (на 39 %) перевищує аналогічний показник минулого року”, - повідомив начальник Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин.

За його словами, плата за землю посідає друге місце за обсягами надходжень до місцевого бюджету, її питома вага становить 17 відсотків у загальній сумі надходжень.

Мирослав Остапишин нагадав, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Начальник інспекції акцентував, що за інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2014 рік становив 124,9%. Враховуючи це, коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, на якій індексується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, станом на 1 січня 2015 року становить 1,249.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика