Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Вісник. Право знати все про податки і збори

Шановні громадяни! Сватівська ОДПІ нагадує, що інформаційно – аналітичний журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» - це єдине офіційне видання органів Державної фіскальної служби України. На його сторінках розглядається сучасна, динамічна, якісна, практична та оперативна інформація щодо діяльності Державної фіскальної служби України.

В журналі ви зможете ознайомитися з матеріалами щодо принципів діяльності податкових та митних органів, бухгалтерського обліку, пенсійного забезпечення, документообігу, оподаткування, трудових відносин, банківської системи, валютного регулювання та багатьох інших актуальних тем.

Це видання допомагає як юридичним і фізичним особам – платникам податків, так і працівникам органів ДФС України.

Виходить щовівторка двома мовами: українською та російською.

Передплатні індекси журналу: 22599 – українське мовлення або 22600 – російськомовне видання. Оформити передплату можна в будь – якому відділенні зв’язку.

Контактна інформація редакції журналу: 04071, м. Київ – 71, вул.. Хорива, 24, email: mail@visnuk.com.ua або за номером: (044) 501-06-43.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика