Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

У Сватівській ОДПІ обговорювали податкові новації

З 1 січня в Україні набула чинності податкова реформа. Вона внесла радикальні зміни до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів. Щоб ознайомити з особливостями застосування нововведень до податкового законодавства фахівці Сватівської ОДПІ провели днями семінар для платників податків району.

Начальник Сватівської ОДПІ Мирослав Остапишин розповів про Податкову реформу України, яка передбачає великі преференції для середнього та малого бізнесу. Зокрема змінами передбачається скорочення кількість податків з 22 до 9, зменшення груп єдиного податку з шести до чотирьох, ставок єдиного соціального внеску, ПДФО, введення єдиного звітного періоду, зменшення пільг, дозволів, а з березня 2015 року на законодавчому рівні запрацює механізм податкового компромісу.

Фахівцями інспекції акцентувалась увага на змінах в порядку торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, застосування реєстраторів розрахункових операцій, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю, акцизному податку тощо.

Окрім цього, організатори заходу нагадали платникам податків про можливість користування великим набором сервісів, які розміщені на сайті ДФС України, зокрема, єдиною базою податкових знань, електронним кабінетом платника податків, отримати безкоштовно ключі електронного цифрового підпису.

На завершення перший заступник начальника Надія Дудка подякувала всім присутнім (у заході взяли участь 162 платника податків) та зазначила, що ДФС готова своєчасно та оперативно реагувати на потреби платників податків, працювати на захист бізнесу, аби сприяти покращенню бізнес-клімату в районі, а отже, й розвитку економіки району та держави.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика