Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Сватівські, білокуракинські та троїцькі підприємці-«спрощенці» на 8 відсотків збільшили надходження до бюджету

Про це поінформував начальник Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин.

За його словами, за п”ять місяців поточного року фізичні особи-підприємці перерахували до бюджету 2,2 млн. грн. єдиного податку, що на 170 тис. грн. більше, ніж у 2014 році.

Мирослав Остапишин нагадав, що відповідно до Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Платники єдиного податку третьої групи сплачують його протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал. А платники четвертої групи –щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, у таких розмірах: у І кварталі – 10 відсотків; у ІІ кварталі – 10 відсотків; у ІІІ кварталі – 50 відсотків; у ІV кварталі – 30 відсотків.

Керівник інспекції зазначив, що підприємці, які своєчасно сплачують нараховані суми єдиного податку, суттєво допомагають підвищити рівень економічного розвитку регіону.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика