Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

З 1 липня 2015 року запроваджується на постій основі система електронного адміністрування ПДВ

Протягом дії системи електронного адміністрування ПДВ у тестовому режимі ( до 1 липня 2015 року) платники податку самостійно зараховують на електронні рахунки кошти з власних поточних рахунків, у сумах, необхідних для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань з цього податку, задекларованих ними в податковій звітності з ПДВ.

Після закінчення тестового режиму для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних платник податку повинен мати достатню суму податкового кредиту, підтверджену зареєстрованими в Реєстрі «вхідними» податковими накладними, сплатою ПДВ при імпорті товарів та ( за недостатності таких сум) коштами на його рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ.З 1 липня 2015 року на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ платники податку зараховуватимуть кошти у сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що надає право для реєстрації в Реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування.

Поповнення електронного рахунка платника ПДВ за рахунок інших джерел, наприклад, з поточного рахунків інших осіб, законодавством не передбачено.

Роз’яснення щодо застосування системи електронного адміністрування ПДВ наведені у листі ДФС України від 19.01.2015р. № 1403/7/99-99-19-03-01-17.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика