Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Сватівська ОДПІ запрошує до участі у творчому конкурсі «Майбутнє країни – у мріях дитини»

З метою виховання культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи Державна фіскальна служба України проводить у 2015 році Конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини».

Конкурс проводитиметься протягом січня – серпня у три етапи:
І етап – районний рівень (протягом січня – квітня 2015 р.);
ІІ етап – регіональний рівень (впродовж травня 2015 р.);
ІІІ етап – Всеукраїнський рівень (протягом червня – серпня 2015 р.).

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій:
 • перша категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 9-11 років;
 • друга категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 12-15 років.

  Конкурсанти змагатимуться між собою за такими напрямками дитячої творчості з податкової та митної тематики, як: художні твори; комп’ютерна графіка (анімація); літературні твори.

  Вимоги до художніх творів:
  На Конкурс подаються роботи, виконані у довільній живописній формі повинні відповідають загальній тематиці конкурсу; розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2; робота не повинна оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо; на зворотному боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою (назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім’я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон).

  Вимоги до творів комп’ютерної графіки (анімації):
  Роботи, створені за допомогою комп’ютерної графіки (анімації), які надаються на Конкурс, можуть бути виконані у довільній формі та мають відповідати загальній тематиці Конкурсу. Час демонстрації рухомої графіки не повинен перевищувати 5 хвилин. Твори мають бути (за можливості) надруковані на папері формату А4 в одному примірнику та обов’язково подані в електронному вигляді (диск).
  До твору необхідно додати надруковану на папері формату А4 інформацію, в якій українською мовою зазначити: назву роботи, техніку виконання, прізвище, повне ім’я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон

  Вимоги до літературних творів:
  На Конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія тощо). Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов’язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта).
  У кінці кожного твору необхідно зазначити українською мовою: прізвище, повне ім’я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон.

  Роботи, оформлені належним чином, для участі в конкурсі ви можете надати не пізніше 1 квітня 2015 року до Сватівської ОДПІ за адресою: м.Сватове, пл..Радянська,10, тел. (06471) 3-35-10

  Сватівська ОДПІ


 • Яндекс.Метрика