Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Платники Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів протягом січня сплатили 528,6 тис. грн. єдиного податку

За словами начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, протягом січня 2015 року надходження єдиного податку перевищили аналогічний показник минулого року на 90,9 тис. грн., або на 20,8 відсотків.

Він наголосив на необхідності проведення своєчасних розрахунків із бюджетом, адже в разі не сплати авансових внесків єдиного податку протягом двох послідовних кварталів свідоцтво платника єдиного податку анулюється за рішенням органу доходів і зборів.

Керівник інспекції зазначив, що підприємці, які своєчасно сплачують нараховані суми єдиного податку, суттєво сприяють вирішенню соціальних потреб мешканців територіальних громад регіону.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика