Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Платники податків збільшили надходження до місцевого бюджету на 38 відсотків

За інформацією начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, від платників податків Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів за перше півріччя 2015 року до місцевого бюджету надійшло 52,8 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додатково до місцевого бюджету надійшло 14,6 млн.грн.

Керівник інспекції зауважив, що у надходженнях домінує сплата податку на доходи з фізичних осіб – майже 29,3 млн.грн., плата за землю – 8,6 млн. грн. та єдиний податок – 7,5 млн. грн..

Мирослав Остапишин відзначив, що фахівці інспекції в першу чергу приділяють увагу забезпеченню стабільних надходжень до бюджетів усіх рівнів, адже збір податків – це виконання соціальних програм та гарантія зміцнення економіки держави, виплат заробітної плати та пенсій.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика