Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Cпрощенці збільшили сплату єдиного податку більш ніж на 4,7 мільйонів гривень

За словами начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, протягом січня – червня 2015 року платники Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, перерахували до місцевого бюджету 7,5 млн. гривень єдиного податку. В порівняні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли майже на 170 відсотків.

Начальник інспекції повідомив, що цьогоріч позитивну динаміку демонструють, як юридичні особи – спрощенці, так і фізичні особи – підприємці. В порівнянні з січнем – червнем 2014 року, перші збільшили надходження до казни на 171,8 тис. гривень, другі – на 177,8 тис. гривень.

Також він проінформував, що юридичними особами – сільгоспвиробниками ІV групи сплачено майже 4,8 млн. гривень податку. Посадовець звернув увагу на те, що четверта група спрощенців – це суб’єкти підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачували фіксований сільськогосподарський податок. Такі аграрники перейшли на спрощену систему завдяки законодавчим змінам, які запрацювали з 1 січня 2015 року.

«Щоб підтримати позитивну динаміку наповнення бюджету малим та середнім бізнесом, Сватівська ОДПІ докладає максимум зусиль задля того, аби процес сплати податків для наших платників був максимально зручним, комфортним та прозорим» - підкреслив Мирослав Остапишин.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика