Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

У І кварталі 2015 року до місцевого бюджету Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів надійшло майже 4,1 млн. грн. плати за землю.

Про це проінформував начальник Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин.

Він повідомив, що надходження до місцевого бюджету від плати за землю у I кварталі 2015 року перевищують аналогічний показник минулого року більш ніж на 1 млн.грн., або на 33,7 відсотків.

Начальник інспекції зазначив, що користувачі та власники земельних ділянок суттєво допомогають у вирішенні соціальних та побутових потреб жителів місцевих громад своєчасно сплативши нараховані суми плати за землю.

Мирослав Остапишин нагадав, що Податковим кодексом України передбачено і пільги у сплаті земельного податку, зокрема фізичним особам, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика