Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс - незамінний помічник для платників

З метою уникнення множинного трактування законодавства та надання заявнику максимально конкретної та повної відповіді на запитання щодо митного та податкового законодавства на офіційному веб-порталі ДФС діє Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (далі - ЗІР). Робота «ЗІР» направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією.

У таких розділах «ЗІР», як «Запитання – відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та «Письмові консультації», інформація систематизована по темах:
- оподаткування;
- митна справа;
- єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
- електронний цифровий підпис.

У розділі «Запитання – відповіді з Бази знань» реалізована можливість самостійного пошуку інформації шляхом ознайомлення з редакціями відповідей на запитання, з якими звертаються клієнти до Контакт-центру письмово, телефоном або електронною поштою.

Розділ «Нормативні та інформаційні документи» містить нормативні та інформаційні документи з питань оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та електронного цифрового підпису, інших питань законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, а також іншу інформацію стосовно роботи органів ДФС.

Розділ «Письмові консультації» наповнюється витягами з письмових консультацій, підготовлених ДФС на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян. Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.fsf.gov.ua) або через веб- портал ДФС (вкладка «Інформаційно-довідковий ресурс»).

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика