Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Сплата ЄСВ платниками Сватівської ОДПІ склала понад 47,3 млн. гривень

Про це поінформував начальник Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин. Він повідомив, що така сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшла від платників протягом січня – квітня 2015 року. Порівняно з аналогічним періодом минулого року забезпечено зростання на 1,5 млн. грн.
За словами Мирослава Остапишина, у квітні платники спрямували до бюджету 11,4 млн. грн. єдиного соцвнеску. Це майже на 1,6 млн. грн. більше, ніж у квітні минулого року.
Начальник інспекції нагадав, що фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які мають найманих працівників, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 місяця, наступного за звітним. Фізичні особи – підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування, повинні сплатити платіж по єдиному соціальному внеску щоквартально не пізніше 20 числа.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика