Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

На зміцнення армії від платників Сватівської ОДПІ надійшло понад 2,2 млн. грн. військового збору

Про це поінформував начальник Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослав Остапишин. Він повідомив, що така сума військового збору надійшла від платників протягом січня – квітня 2015 року. В тому числі в квітні поточного року цього платежу надійшло в сумі понад 0,7 млн. грн. Порівняно з аналогічним показником березня забезпечено зростання майже на 0,2 млн. грн.(на 22,8 %).
Мирослав Остапишин нагадав, що відповідальними за утримання і сплату військового збору є роботодавці, що виплачують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків, та податкові агенти – для оподаткованих інших доходів із джерела їх походження в Україні.
Також, начальник інспекції звернув увагу, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014р. № 71-VIII продовжено термін справляння військового збору до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, а також значно розширено базу оподаткування.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика