Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Сервіс «Декларування он-лайн» допоможе швидко заповнити декларацію

Згідно з п. 49.3 ст. 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:
а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення;
в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Отже, в необхідний термін до 1 травня заповнити декларацію про доходи за звітний рік можна за допомогою електронного кабінету платника податку, який розміщено на головній сторінці сайту Державної фіскальної служби України у розділі «Декларування он-лайн» (sfs.gov.ua). При цьому обов’язковою умовою такого заповнення є наявність індивідуального цифрового підпису.

Шановні платники податків! Для зручності та швидкості подання звітності користуйтесь сервісом «Декларування он-лайн». Це збереже Ваш час та позбавить від зайвого клопоту.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика