Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

За ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюновими виробами підприємці Сватівщини протягом 2014 року сплатили 418 тис.грн.

За інформацією начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, від реалізації алкоголю платники податків перерахували до бюджету 110,5 тис. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Ринок алкогольних напоїв та тютюнових виробів є «надпотужним магнітом» для зловживань у торговельній сфері, тому органи Міндоходів є захисником законних прав громадян на належну якість продукції, стверджує начальник інспекції.

Серед головних вимог законодавства – неприпустимість фактів здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідних ліцензій, продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

Мирослав Остапишин підкреслив, що продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика