Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Протягом січня платникам Сватівського, Булокуракинського та Троїцького районів надано 330 адміністративних послуг

Начальник Сватівської ОДПІ Мирослав Остапишин повідомив, що протягом січня 2015 року Центри обслуговування платників інспекції відвідали майже 2,5 тис. громадян.

За його словами, найчастіше громадяни зверталися до Центру обслуговування, щоб отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків. Цією послугою скористалися понад 238 громадян.

Вісім відсотків від загальної кількості наданих адмінпослуг складає реєстрація книг обліку розрахункових операцій, 5 % – надання витягу з реєстру платників єдиного податку.

Мирослав Остапишин підкреслив, що суб’єкти господарювання активно користуються послугами Центрів. Їм зручно в одному місці отримувати адміністративні, інформаційні та консультативні послуги. А це, в свою чергу, дає можливість бізнесу більш ефективно працювати та менше витрачати часу на документообіг і адміністрування податків.

Сватівська ОДПІ


Яндекс.Метрика