Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Платники Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів перерахували 8,34 млн. грн. єдиного соціального внеску

За словами начальника Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Мирослава Остапишина, цей показник було досягнуто за січень поточного року, перш за все, внаслідок підвищення якості сервісного обслуговування платників, покращення податкового супроводження діяльності суб’єктів господарювання та запровадження сучасних форм звітування.

Мирослав Дмитрович Остапишин зазначив, що електронний формат звітування економить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центрів обслуговування платників. Надіслана поштою вона не приймається.

Мирослав Остапишин розповів, що для дистанційного звітування платникам потрібно безкоштовно отримати електронний цифровий підпис у пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації ключів ІДД ДФС та завантажити відповідне програмне забезпечення.

Пресс-служба Главного управления Миндоходов в Луганской области


Яндекс.Метрика