Сайт города
СВАТОВО
Сватовская ОГНИ информируетСватівська б’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області
Сектор обслуговування платників податків
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор обслуговування платників податків Сватівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Перші підсумки декларування

З початку року вже 381 мешканець Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів, задекларував свої доходи на загальну суму 3,86 млн. гривень. Сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань становить 314,5 тис. гривень. Згідно із звітами, основним джерелом їх доходів є отримання спадщини.

Слід нагадати, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, можуть надати декларацію упродовж всього 2015 року.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо декларування платники податків можуть звернутися за роз’ясненням безпосередньо до Центрів обслуговування платників Сватівської ОДПІ, які на період кампанії декларування працюють у посиленому режимі.

Пресс-служба Главного управления Миндоходов в Луганской области


Яндекс.Метрика