Сайт города
СВАТОВО
Сватовский РО УМВД


До уваги мешканців району та міста!

Однією з найважливіших умов успішної роботи міліції є співпраця з населенням. Життя наполегливо доводить: злочинність можна подолати лише спільними зусиллями правоохоронних органів та населення. Більшість наших громадян поступово звикли до думки про те, що забезпечення правопорядку в українських містах і селах це - проблема лише правоохоронних органів, а тому саме з них і слід питати. Напевно, це правильно, що є з кого питати, тільки все ж не менш важливо при цьому пам'ятати, що протистояти негативним суспільним явищам "гуртом краще".

У відповідності з Законом України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" громадяни України мають право створювати громадські об'єднання для участі в охороні громадського порядку і державного кордону, сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, Державній прикордонній службі України та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних та кримінальних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних обставин.

Під час проведенням Антитерористичної операції на території Луганської області, особовий склад Сватівського РВ ГУМВС максимально залучається до несення служби на території району та області. Тому забезпечити належну охорону громадського порядку території обслуговування вкрай важко.

Підтримку міліції надає козацький полк «Сватове-Січ», щоденно козаки патрулюють вулицями міста спільно з правоохоронцями. Тим самим надаючи цінну допомогу по забезпеченні охорони громадської порядку.

Є чимало фактів, коли спільними зусиллями громадськість та міліціонери затримували небезпечних злочинців, хуліганів і бешкетників. То ж варто цю співпрацю продовжувати і зміцнювати.

Пропонуємо всім небайдужим мешканцями міста та району, які можуть, з урахуванням свого робочого графіку, жертвувати особистим часом на благо порядку і спокою населення, створювати громадські формування з охорони громадського порядку.

Всіх зацікавлених звертатися за телефоном 0955447055.

Сватівський РВ ГУМВС у Луганській області.Яндекс.Метрика