Сайт города
СВАТОВО
Сватовский РО УМВД


На території Луганської області проводиться операція «Мак»

Давно вже, здавалося б, відомо, що наркотики – зло. Про це пишуть у газетах, показують у новинах, знімають кіно. Проте, на жаль, час від часу знаходяться люди, які не тільки самі вживають всілякі дурмани, а й втягують у це інших.

Операція «Мак», яка щорічно проводиться Міністерством внутрішніх справ України по всій території країни, має найважливіше значення в справі боротьби з наркозлочинністю.

Багато хто помилково вважає, що марихуана - просто невинне захоплення, пустощі - не більше того. Але, це не так. Само по собі куріння «травки» вже є наркоманією. Але це ще не все. Адже саме з наркотиків канабісної групи, до яких належить конопля, як правило, починається залучення молоді до вживання більш важких наркотиків.

На жаль, серед населення поширилася помилкова думка про те, що на території приватних будинків невелика кількість засіяних культур конопель або маку може залишитися непоміченою правоохоронцями, а господареві цієї території вдасться уникнути кримінальної відповідальності. Цією необізнаністю громадян, особливо похилого віку, користуються наркоділки. Вони домовляються з власником земельної ділянки про вирощування маку чи конопель, а вирощену «зелену масу» згодом купують за символічні гроші.

При цьому самі наркоділки ніякої відповідальності за вирощування нарковмісних культур не несуть - не вони ж займалися цим. Тим більше, що і перевезенням готової зеленої маси вони самостійно не займаються, а залучають для цього безробітних, оплачуючи їм лише проїзд.

У зв'язку з цим правоохоронці звертають особливу увагу власників земельних ділянок та орендарів сільгоспугідь на необхідність своєчасного знищення дикорослих конопель та снодійного маку на своїх територіях.

Шановні сватівчани! Якщо вам відомо що-небудь про факти незаконного культивування конопель або маку, а так само про факти виготовлення чи збуту наркотичних засобів, про це ви можете повідомити цілодобово за телефоном «102». Анонімність гарантується!

Сватівський РВ ГУМВС у Луганській області.Яндекс.Метрика