Сайт города
СВАТОВО
Сватовский РО УМВД


Протидії наркоманії серед дітей та молоді

Серед гострих соціальних проблем, яких нам, на жаль, сьогодні не уникнути, одна з найболючіших – проблема наркоманії. У ХХI ст. хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Щодня хтось уперше бере до рук шприц з отрутою, не замислюючись над тим, що за першою дозою буде наступна, а потім – прірва.

Міністерством внутрішніх справ України в даний час здійснюються профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і відносно них, профілактику вживання алкогольних напоїв, наркотичних та психотропних речовин.

На сьогодні мають місце випадки розповсюдження серед молоді лікарських засобів, зокрема ефедрину та його похідних, у зв’язку з чим закликаємо працівників аптечних кіосків та медичних закладів не продавати дітям та молоді вказані лікарські препарати. Нехай за пігулками приходять їх батьки.

Давайте разом збережемо життя дітей.

Сватівський РВ ГУМВС у Луганській області.
Warning: include(/sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/footer.php on line 22

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='./:/usr/local/share/pear/') in /sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/footer.php on line 22