Сайт города
СВАТОВО
Сватовский РО УМВД


Розшукуваного юнака знайдено.

4 лютого до чергової частини Сватівського РВ ГУМВС України у Луганській області надійшла заява від директора ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей» про те, що учень ліцею 1997 року народження після закінчення зимових канікул не повернувся до навчального закладу. Місцезнаходження учня невідоме, мобільний зв'язок з ним відсутній.

У ході проведення розшукових заходів працівниками кримінальної міліції у справах дітей райвідділу встановлено, що розшукуваний має статус дитини, позбавленої батьківського піклування: його мати померла, а батько був позбавлений батьківських прав. На даний час обов’язки піклувальника над неповнолітнім покладені на адміністрацію навчального закладу, в якому він навчається. Також встановлено, що вказаний неповнолітній неодноразово потрапляв в поле зору правоохоронних органів, схильний до бродяжництва, вже неодноразово самовільно залишав місце мешкання та навчання.

Правоохоронці негайно здійснили заходи для встановлення місцезнаходження неповнолітнього: зустрілися та переговорили з вчителями та приятелями хлопця, його одногрупниками, з’ясували можливі місця знаходження зниклого.

Завдяки співпраці співробітників Сватівського райвідділу та Брянківського міського відділу міліції, місцезнаходження юнака вдалося встановити протягом доби з моменту надходження заяви. Підліток перебував у місті Брянка. Правоохоронці змогли вийти з розшукуваним на контакт у соціальній мережі та вмовити його зустрітися з ними. Після бесіди з працівниками міліції юнак повернувся до свого навчального закладу. Сподіваємося, що хлопець зрозумів: перш за все йому необхідно отримати освіту, для того, щоб у подальшому гідно будувати своє життя.

Сватівський РВ ГУМВС у Луганській області.Яндекс.Метрика