Сайт города
СВАТОВО
Сватовский РО УМВД


Перебування дітей віком до 16 років у розважальних закладах та закладах громадського харчування обмежується.

Шановні громадяни! Звертаємо Вашу увагу!

Відповідно до закону України від 16 травня 2013 року №243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» обмежується перебування дітей у вказаних закладах віком до 16 років, у період часу з 22.00 годин до 06.00 годин, без супроводу батьків чи законних представників. У разі порушення вимог цього закону передбачається адміністративна відповідальність за ст. 180-1 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, яка тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 850 грн.).

У разі вчинення особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, тягне за собою накладання штрафу від п’ятдесяти до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 850 до 1700 грн.).

Міліція звертається із прохання неухильно дотримуватись чинного законодавства, перевіряти документи у відвідувачів закладу якщо у Вас виникли сумніви щодо їхнього віку, цікавитись з ким дитина знаходиться та чи є з нею дорослі, а саме батьки чи особи які їх замінюють. Кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.

Сватівський РВ ГУМВС у Луганській області.Яндекс.Метрика