Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

ЗАРПЛАТА В "КОНВЕРТІ" – ЖИТТЯ БЕЗ ГАРАНТІЙ

Як розповіла заступник начальника Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції Олена Бірюкова, боротьба з "тіньовою" економікою, з тими хто свідомо ухиляється від оподаткування, хто збільшуючи власні прибутки, позбавляє належної пенсії нині працездатних робітників і обкрадає державний бюджет є одним із головних пріоритетів у роботі податківців.

Звичайно не від хорошого життя платники податків погоджуються отримувати заробітну плату в "конверті". Та все ж таки ,шановні громадяни, ідучи працювати за наймом усвідомте просту істину, що отримуючи неофіційну заробітну плату ви позбавляєте себе соціальної захищеності.

«Наше надзавдання – донести до громадян дуже просту, але важливу для їх долі істину – отримання заробітної плати в «конвертах» позбавляє працівника будь-яких соціальних гарантій, – наголосила Олена Бірюкова. – Людина втрачає законне право на відпустку, лікарняні, а при непрацездатності – на компенсацію. Тож, роботодавці повинні бути більш відповідальними в цьому питанні, а громадяни – принциповими і наполегливими у відстоюванні своїх прав».

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
Начальник Сватівської МДПІ М.Д.Остапишин


Яндекс.Метрика