Сайт города
СВАТОВО
Сватовская МГНИ информируетСватівська міжрайонна державна податкова інспекція Луганської області ДПС
Сектор взаємодії з ЗМІ та громадськістю
Україна, 92600
пл. Радянська, 10
тел. (06471) 3-35-10,
тел. факс (06471) 3-40-75
E-mail: mgni_1227@ukr.net
У разі використання матеріалів посилання на сектор взаємодії із засобами масової інформації Сватівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПС у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

Нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей»

Нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості Податки очима дітей В урочистій обстановці 27 вересня 2012 року в ДПС у Луганській області відбулася церемонія нагородження переможців регіонального туру 10-го Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей -2012».

Переможців визначали за трьома напрямами: «Художні твори», «Твори декоративно-прикладного мистецтва» та «Літературні твори» і двома віковими категоріями: I – 9-11 років, II – 12-15 років.

Друге місце у віковій категорії 12-15 років напряму «Твори декоративно-прикладного мистецтва» зайняла учениця Сватівської школи мистецтв ім.В.Зінкевича Рєзникова Аліна за роботу «Берегиня державного достатку». Аліна успішно навчається в художньому класі образотворчого мистецтва мистецького віділення шостий рік. Активна учасниця різнопланових конкурсів та неодноразова їх переможниця. В конкурсі «Податки очима дітей» дівчинка приймає участь вже декілька років поспіль.

Звертаючись до дітей та гостей свята, начальник управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Луганській області Олена Батюк висловила своє щире захоплення роботами конкурсантів. «Те, що ви пишете у своїх віршах, прозі, як малюєте, з яким старанням створюєте чудові образи про податки та бюджет – не перестає дивувати нас, дорослих. Вдесяте проводиться цей конкурс, і кожен раз не перестаєш захоплюватися нашими юними обдаруваннями, які в свої 9-15 років уже цікавляться життям суспільства. Майбутнє України в надійних руках, бо підростає нове покоління суспільно активних громадян», - сказала керівник.

Переможцям конкурсу регіонального туру було вручено дипломи, цінні подарунки. А після церемонії нагородження діти поласували смачним тортом та тістечками і цукерками.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Сватівської МДПІ ДПС у Луганській області
В.о.начальника Сватівської МДПІ С.В.Корощенко


Яндекс.Метрика