Сайт города
СВАТОВО
Актуальная информацияПропонуємо звернутися до рад

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Сватівської райдержадміністрації (відділ ВДРВ) повідомляє.

1. Станом на 21.10.2009 відділом прийнято 667 заяв від виборців Сватівського району з проханням внести зміни до їх персональних даних у Державному реєстрі виборців, зокрема:
- щодо змін персональних даних - 398 заяв,
- щодо включення до Реєстру - 60 заяв,
- щодо зміни адреси - 209 заяв.

2. Для зручності виборців, які проживають в сільській місцевості Сватівського району, відділом ВДРВ було запропоновано територіальним громадам Сватівського району спільно співпрацювати для того, щоб виборці, які не мають змоги особисто звернутися до відділу ВДРВ, мали можливість виправити неточності у своїх даних.

Виносимо подяку за співпрацю щодо уточнення персональних даних виборців головам: Райгородської, Оборотнівської, Куземівської, Маньківської, Петрівської, Гончарівської сільських та Н-Дуванської селищної рад.
Пропонуємо виборцям звернутися до своїх сільських рад, маючи при собі паспорт і його копію (перша, друга сторінки і прописка). В сільській раді вам нададуть консультацію щодо заповнення відповідних бланків заяв (в залежності від змін, які будуть вноситися до Реєстру виборців).
У разі неотримання виборцем іменного повідомлення (це не значить, що особа не включена до Реєстру), потрібно звернутися до відділу ВДРВ особисто чи зателефонувати за номером 3-21-54 щодо перевірки своїх персональних даних.

А.А. СОРОКІН,
начальник відділу ВДРВ Сватівської райдержадміністрації.


Яндекс.Метрика