Сайт города
СВАТОВО
Актуальная информацияСпівробітниками кримінально-виконавчої інспекції проведено лекцію у школі.

Відділ кримінально-виконавчої інспекції управління СватовеЗ метою профілактики злочинів та правопорушень серед молоді а також з метою формування правової свідомості серед дітей інспектором Сватівського районного підрозділу Троїцького міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській області лейтенантом внутрішньої служби Лукашовою Т.М. проведено з учнями 7 «Б» класу Сватівської ЗОШ № 8 лекцію на тему «Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх».

Особливу увагу було приділено найбільш поширеним статтям Кодексу України про адміністративні правопорушення за якими притягуються неповнолітні до відповідальності: вживання спиртних напоїв в громадських місцях в тому числі і пива, куріння в школі та на вулицях, дрібна крадіжка, бійки, та ін.

Відділ кримінально-виконавчої інспекції управління СватовеТакож були ознайомлені з особливостями відбування покарання неповнолітніми по таких видах покарань: громадські роботи, виправні роботи, позбавлення права обіймати певні посади або займатись певним видом діяльності, звільнений від відбування покарання з випробуванням. Учні проявили неабияку зацікавленість під час бесіди, задавали питання, розглядали різні ситуації на прикладах.

Відділ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській областіWarning: include(/sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/footer.php on line 22

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='./:/usr/local/share/pear/') in /sata1/home/users/newsedu/www/www.svatovo.lg.ua/footer.php on line 22