Сайт города
СВАТОВО
Актуальная информацияРеєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року (далі - зовнішнє оцінювання) триватиме з 4 січня до 5 березня.

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання
1. Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Сертифікат), та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.
2. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! У 2013 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів:
українська мова і література, фізика, історія України, хімія, всесвітня історія, біологія, математика, географія, світова література, російська мова, іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська). Пам'ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:
- копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім'ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
- копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2013 році, то подайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок на сайті);
- дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
- висновок закладу охорони здоров'я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);
- копію документа про зміну прізвища, ім'я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
- документи, перекладені державною мовою, та завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
- заяву-реєстраційну картку.

Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році (далі - Програма), розміщеною на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (test.dn.ua), Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua) або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації (створений на базі Старобільського факультету ЛНУ ім. Т. Шевченка. Адреса: м. Старобільськ, пл. Гоголя,1, тел. (06461) 22670).

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть "Згідно з оригіналом" (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

4. Надішліть не пізніше 5 березня на адресу Днецького регіонального центру оцінювання якості освіти - а/с 91, Донецьк, Донецька область, 83001 - реєстраційні документи. Пересилку документів бажано здійснити рекомендованим листом.
У Вас буде можливість перевірити на сайті Донецького РЦОЯО стан поштового відправлення (на сайті буде зазначена інформація про отримання листа, опрацювання інформації та дати друку і відправки сертифікату або листа з відмовою в реєстрації) за номером заяви-реєстраційної картки (він вказаний у контрольно-інформаційному листі до заяви-реєстраційної картки) або номером поштового відправлення (він вказаний у квитанції, яка надається на пошті), тому збережіть їх.

Реєстрація вважається завершеною тільки після отримання від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти:
- бланка Сертифікату;
- реєстраційної картки абітурієнта;
- інформаційного бюлетеня "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік";
- повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров'я).
Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але через певні причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:
- надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
- неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
- зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
- подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо не буде можливим створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров'я. Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.

Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, зверніться до регіонального центру (за телефоном 062 297 67 64). У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2013 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем). Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіонального центру.

Завантажити Програму створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році, можна на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти - test.dn.ua (посилання доступно з 4 січня 2013 року).

За довідками звертатися до методиста КУ "Сватівський районний методичний кабінет" Зінченко С.В. за телефоном 3-36-40

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ З РЕЄСТРАЦІЄЮ!
УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО РЕЄСТРУЄТЬСЯ ВЧАСНО ТА БЕЗ ПОМИЛОК!

Відділ освіти, молоді та спорту та КУ «Сватівський районний методичний кабінет».


Яндекс.Метрика